Förtroendevalda och funktionärer – 2022/23

Styrelse
Styrelse Funktion Telefon Adress E-post
Charlotte Banning Ordförande 0722 25 17 14 Saltängsvägen 15 charlotte.banning (at) icloud.com
Eva Ståhl Lundborg Vice ordförande, kommunikation 0739 64 12 87 Kristinavägen 42 eva.stahl.lundborg (at) gmail.com
Annika Faxander Sekreterare 0736 97 98 12 Sjöbacken 1 annika.faxander (at) gmail.com
Heléne Jensen Kassör och medlemssekreterare 0736 50 44 05 Fogdevägen 18 jensen.helene (at) hotmail.com
Jan Hjort Stugfogde, underhåll 0702 92 11 07 Strandpromenaden 59 janhjort (at) hotmail.com
Åsa Bahrke Stugvärd 0709 81 31 25 Ejdervägen 35 asa (at) bahrke.com
Per Kallner Klubbmästare 0705 39 62 01 Hägervägen 24 per.kallner (at) gmail.com
Christina Vult von Steyern Kommunikation 0705 17 38 06 Kristinavägen 36 c.vult.von.steyern (at) gmail.com
Ann Miedel Närpolitiska frågor 0705 16 40 62 Kristinavägen 6 ann.miedel (at) ptj.se
Oskar Bård Närpolitiska frågor 0708 77 07 70 Bergbacken 12 oskar (at) hobbyfilm.com

Revisorer
Revisorer   Funktion Telefon Adress E-post
Karin Lison Revisor, sammankallande 0735 12 23 17 Ejdervägen 27 karin.lison (at) hybridaccounting.se
Eva Nisser Revisor 0705 18 10 86 Fiskarbacken 12 eva.nisser (at) veraciter.se
Anders Öhman Revisorssuppleant 0703 11 06 76 Vargungevägen 4 aohman (at)outlook.com
Valberedning
Valberedning Telefon Adress E-post
Anna Wirsén, sammankallande 0704 38 06 84 Herrgårdsvägen 3 a.wirsen (at) gmail.com
Marie Eneqvist  0709 15 16 91 Ringparken 1 marie (at) eneqvist.se
Louise Sävström 0705 36 69 33 Ejdervägen 29 louise (at) florealis.com
Erik Made 0705 02 57 85 Ejdervägen 31 erikmade (at) hotmail.com
Torbjörn Rusck   0706 22 63 01 Bergbacken 9 torbjorn (at) rusck.se
Hyra stugan

Hyra stugan:

Gå till toppmenyns ”Ringparksstugan” och läs vidare

Flaggning

Flaggning:

Mottages beställning från dig som vill flagga, se Flaggschema med anmälningsformulär.

Hemsida

Hemsida (SDF Webben, KabelTV, Grannsamverkan)

Brian Kylén, webbmaster, 070-316 41 31, Vargv. 7, brian.kylen (at) telia.com