Förtroendevalda och funktionärer – 2021/22

Styrelse
Styrelse Funktion Telefon Adress E-post
Eva Nisser Ordförande, närpolitiska frågor 0705 18 10 86 Fiskarbacken 12 eva.nisser (at) veraciter.se
Charlotte Banning Vice ordförande, stugvärd 0722 25 17 14 Saltängsvägen 15 charlotte.banning (at) icloud.com
Annika Faxander Sekreterare, klubbmästare 0736 97 98 12 Sjöbacken 1 annika.faxander (at) gmail.com
Heléne Jensen Kassör 0736 50 44 05 Fogdevägen 18 jensen.helene (at) hotmail.com
Linnea Skagerberg Medlemssekreterare 0703 71 90 33 Kristinavägen 25 linnea_skagerberg (at) yahoo.se
Fredrik Sjölander Stugfogde 0703 1646 62 Strandpromenaden 55 fredrik.sjolander (at) gmail.com
Per Kallner Klubbmästare 0705 39 62 01 Hägervägen 24 per.kallner (at) gmail.com
Birgitta Grafström Hemsida, FB och programblad 0705 55 00 04 Saltsjöbadsvägen 24 birgitta.grafstrom (at) telia.com
Madeleine Gröndahl Stugvärd + FB, Programblad 0708 82 03 20 Ekorrvägen 26 madeleine.grondahl (at) maddesign.se
Oskar Bård Stugvärd, närmiljöfrågor 0708 77 07 70 Bergbacken 3 oskar (at) hobbyfilm.com

Revisorer
Revisorer   Funktion Telefon Adress E-post
Christer Käck Revisor, sammankallande  0706 81 31 97  Patrons väg 1 christer.kack (at) telia.com
Karin Lison Revisor 0735 12 23 71  Ejdervägen 27 karinmikael (at) hotmail.com
Anders Öhman Revisorssuppleant 0703 11 06 76 Vargungevägen 4 aohman (at) outlook.com
Valberedning
Valberedning Telefon Adress E-post
Anna Wirsén, sammankallande 0704 38 06 84 Herrgårdsvägen 3 a.wirsen (at) gmail.com
Marie Eneqvist  0709 15 16 91 Ringparken 1 marie (at) eneqvist.se
Louise Sävström 0705 36 69 33 Ejdervägen 29 louise (at) florealis.com
Erik Made 0705 02 57 85 Ejdervägen 31 erikmade (at) hotmail.com
Torbjörn Rusck   0706 22 63 01 Bergbacken 9 torbjorn (at) rusck.se
Hyra stugan

Hyra stugan:

Gå till toppmenyns “Ringparksstugan” och läs vidare

Flaggning

Flaggning:

Mottages beställning från dig som vill flagga, se Flaggschema med anmälningsformulär.

Hemsida

Hemsida (SDF Webben, KabelTV, Grannsamverkan)

Brian Kylén, webbmaster, 070-316 41 31, Vargv. 7, brian.kylen (at) telia.com